piątek, 14 marca 2014

Wózek aluminiowy składany krzyżakowo NETTI SVIPP

NETTI SVIPP to jeden z bardziej popularnych wózków na polskim rynku, cechuje go znakomita jakość techniczna, wytrzymałość podczas eksploatacji oraz dobre parametry jezdne w tego typu rozwiązaniach. Wózek przeznaczony jest głównie dla osób starszych, lub niepełnosprawnych, wymagających pomocy podczas jazdy. Zastosowanie systemu krzyżakowego składania ułatwia przechowywanie oraz transport. Wózek posiada podstawowe rozwiązania regulacyjne oraz szeroką gamę akcesoriów, ułatwiających codzienne funkcjonowanie osoby niepełnosprawnej, oraz opiekuna. Po bliższe szczegóły zapraszam na stronę dystrybutora produktu.

3 komentarze:

  1. Ten wózek świetnie sprawdza się w terenie podczas jazdy. Jak za tak niską cenę, otrzymujemy produkt naprawdę z wysokiej półki. Na www.pomocedlaseniora.pl jest on teraz dostępny w bardzo korzystnej cenie. W tym sezonie już niestety taniej chyba nie będzie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Czasami oprócz zapewnienia wszelkiej opieki medycznej osoba niepełnosprawna będzie wymagać również nawet trwającej całą dobę fachowej opieki w domu. Aby znaleźć odpowiednią osobę na stanowisko opiekuna można zamieścić swoją ofertę pracy na portalu https://www.carework.pl/praca/opieka-niemcy/ gdzie ukazują się oferty tylko dla opiekunów. Od kandydatów wymaga się przede wszystkim cierpliwości i sympatycznego podejścia do drugiej osoby.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń